Skargi innych działkowców, na hałasliwe zachowanie, na głośną muzykę, na wulgarne słownictwo, a także na zanieczyszczenia alejek i zniszczenia. Na załączonych fotkach zniszczone oświetlenie, często też inne zniszczenia np WC, choć wszystkim wiadomo, że teren ogrodu jest monitorowany. PRZYPOMINAMY!!! Każdy działkowiec jest odpowiedzialny za swoje zachowanie, a także zaproszonych gości. Każdy działkowiec ma też, w skrajnych przypadkach, miżliwość zawiadomienia Policji o na ruszaniu spokoju na działce.


Poza tym, bywa, że śmieci po sobotni-niedzielnych imprezach trafiają do kontenerów nie przeznaczonych do tego. Teren ogrodu, stan na ogrodzie i wokół ogrodu , świadczy o nas, działkowcach. Chyba nie chcemy by nazywali nas flejtuchami 🫢









































